autobus 43 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
43 | odjezd 15.39 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | × 15.41 | Mojmírovo náměstí | z 101 | |
❘ | × 15.43 | Högrova | z 101 | |
❘ | × 15.44 | Moskalykova | z 101 | |
❘ | × 15.45 | Sadová | z 101 | |
❘ | × 15.46 | Hamerláky | z 101 | |
❘ | × 15.47 | Myslivecký stadion | z 101 | |
❘ | × 15.48 | Útěchovská | z 101 | |
❘ | × 15.49 | Dohnalova | z 101 | |
❘ | × 15.49 | Na Kovárně | z 101 | |
❘ | × 15.51 | Rozárka | z 101 | |
❘ | příjezd 15.52 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04304. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @