trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 12.17 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | |
❘ | × 12.18 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | 12.19 | Lipová | x 100 | |
❘ | 12.20 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 12.21 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 12.22 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 12.23 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 12.25 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 12.26 | Borodinova | z 101 | |
❘ | 12.27 | Glinkova | x 101 | |
❘ | 12.28 | Stamicova | x 101 | |
❘ | 12.30 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 12.31 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 12.31 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 12.32 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | příjezd 12.34 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03705. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 18.13 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @