tramvaj 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 11.03 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 11.03 | Semilasso (Kosmova do centra) | 101 | |
❘ | 11.06 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 11.07 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 11.08 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 11.09 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 11.10 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 11.11 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 11.12 | Antonínská | 100 | |
❘ | 11.14 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 11.16 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 11.19 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 11.20 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 11.23 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 11.25 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 11.26 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 11.28 | Celní | 100 | |
❘ | × 11.31 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 11.32 | Běloruská | 101 | |
❘ | 11.33 | Švermova | 101 | |
❘ | 11.34 | Osová | 101 | |
❘ | 11.35 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 11.36 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 11.38 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00604. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 06.29 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @