autobus 405 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
405 | odjezd 17.19 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
❘ | ❘ | (průjezd zónou 410) | 410 | |
❘ | × 17.31 | Rosice, STK | z 425 | |
❘ | 17.32 | Rosice, Brněnská | 425 | |
❘ | 17.33 | Rosice, Trávníky | 425 | |
❘ | 17.34 | Rosice, Kamínky | 425 | |
❘ | × 17.36 | Rosice, ADOSA | z 425 | |
❘ | 17.38 | Zastávka u Brna, Dům zdraví | 425 | |
❘ | příjezd 17.41 | Zastávka u Brna, nádraží | 425 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: autobus, solo, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: ADOSA, kurz 40507. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 16.02 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @