autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 19.32 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 19.33 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 19.34 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 19.38 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 19.39 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 19.40 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 19.41 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 19.42 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 19.43 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 19.45 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 19.46 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 19.48 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 19.50 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 19.50 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 19.51 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 19.54 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 19.55 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 19.56 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 19.58 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 20.01 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 20.02 | Reissigova | z 100 | |
❘ | × 20.04 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 20.05 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 20.07 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 20.08 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 20.09 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 20.11 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 20.12 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 20.13 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 20.14 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 20.15 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 20.15 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 20.16 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 20.17 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 20.18 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 20.20 | Jundrov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06709. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @