tramvaj 12 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 20.40 | Komárov | 101 | |
❘ | × 20.40 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 20.41 | Železniční | z 100 | |
❘ | × 20.42 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 20.44 | Úzká (Dornych) | 100 | |
1 | 20.47 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 20.48 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 20.50 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 20.51 | Václavská | x 100 | |
❘ | 20.53 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 20.55 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 20.56 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 20.57 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01203. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 04.31 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @