autobus 69 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
69 | odjezd 17.33 | Bohunice, Ukrajinská | 101 | |
❘ | × 17.34 | Uzbecká | z 101 | |
❘ | × 17.35 | Kejbaly (Kamenice) | x 101 | |
❘ | × 17.36 | Kamenice | z 101 | |
❘ | × 17.37 | Univerzitní kampus | x 101 | |
❘ | 17.38 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
❘ | × 17.40 | Pod Nemocnicí | z 101 | |
❘ | 17.41 | Osová (na mostě) | 101 | |
❘ | × 17.41 | Kosmonautů | z 101 | |
❘ | × 17.42 | Svah | z 101 | |
❘ | × 17.42 | Čermákova | z 101 | |
❘ | × 17.43 | Točná | z 101 | |
❘ | × 17.44 | U Hřiště | z 101 | |
❘ | × 17.45 | Dunajská | x 101 | |
❘ | × 17.46 | Starý Lískovec, smyčka (odbočka Jihlavská) | z 101 | |
❘ | × 17.47 | Jemelkova | z 101 | |
❘ | × 17.49 | Skalní | z 101 | |
❘ | × 17.50 | Hoštická | z 101 | |
❘ | příjezd 17.52 | Bosonohy | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04007. |
www.jrbrno.cz 19.05.2024 16.19 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @