autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 17.34 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 17.36 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 17.37 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | 17.39 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | 17.40 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | 17.44 | Škroupova | x 100 | |
❘ | 17.45 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 17.46 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 17.49 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 17.52 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 17.54 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 17.57 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 17.58 | Provazníkova | x 100 | |
❘ | 17.59 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 18.00 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 18.01 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 18.02 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 18.03 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 18.04 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 18.05 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | 18.06 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 18.09 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 18.10 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 18.12 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 18.13 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 18.14 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 18.16 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 18.17 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | 18.19 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 18.20 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 18.21 | Hlavní | z 101 | |
❘ | 18.22 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 18.23 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 18.24 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 18.25 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 18.26 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 18.27 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 18.28 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | 18.30 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 18.31 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 18.33 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 18.34 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 18.36 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | 18.37 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 18.39 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 18.41 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 18.43 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04410. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 21.57 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @