autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 12.10 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 12.11 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 12.12 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 12.13 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 12.14 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 12.15 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 12.17 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 12.19 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 12.22 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 12.23 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 12.23 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 12.26 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 12.27 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 12.28 | Fillova | z 101 | |
❘ | 12.29 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 12.30 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05705. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 21.53 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @