tramvaj 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 14.35 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 14.35 | Semilasso (Kosmova do centra) | 101 | |
❘ | 14.38 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 14.39 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 14.40 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 14.41 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 14.42 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 14.43 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 14.44 | Antonínská | 100 | |
❘ | 14.46 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 14.48 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 14.51 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 14.52 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 14.55 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 14.57 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 14.58 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 15.00 | Celní | 100 | |
❘ | × 15.03 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 15.04 | Běloruská | 101 | |
❘ | 15.05 | Švermova | 101 | |
❘ | 15.06 | Osová | 101 | |
❘ | 15.07 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 15.08 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 15.10 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00604. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.38 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @