tramvaj 8 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
8 | odjezd 8.44 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
❘ | × 8.44 | Západní brána | z 101 | |
❘ | 8.46 | Osová | 101 | |
❘ | 8.47 | Švermova | 101 | |
❘ | 8.48 | Běloruská | 101 | |
❘ | × 8.49 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 8.51 | Vsetínská | x 100 | |
❘ | 8.52 | Vojtova | x 100 | |
❘ | 8.54 | Křídlovická | x 100 | |
❘ | 8.55 | Soukenická | x 100 | |
1 | 8.57 | Nové sady (kolej 4) | 100 | |
❘ | 8.59 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 9.01 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 9.03 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 9.05 | Antonínská | 100 | |
❘ | 9.06 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 9.08 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 9.09 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 9.10 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 9.11 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 9.12 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 9.14 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 9.15 | Tylova | x 101 | |
❘ | příjezd 9.17 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00808. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 10.39 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @