autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 4.59 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 5.00 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 5.02 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 5.03 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 5.04 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 5.06 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 5.07 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 5.09 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 5.10 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 5.11 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 5.12 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 5.13 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 5.14 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 5.15 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 5.16 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 5.17 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 5.18 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 5.20 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 5.21 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 5.23 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 5.24 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 5.26 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | × 5.27 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 5.29 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 5.31 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 5.33 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04412. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 14.54 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @