autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 13.18 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 13.19 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 13.20 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 13.21 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 13.22 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 13.23 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 13.25 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 13.27 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 13.30 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 13.31 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 13.31 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 13.34 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 13.35 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 13.36 | Fillova | z 101 | |
❘ | 13.37 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 13.38 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05705. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.17 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @