autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 10.57 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 10.58 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 10.59 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 11.01 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 11.03 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 11.05 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 11.06 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 11.07 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 11.08 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 11.11 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 11.12 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 11.13 | Tichého | z 100 | |
❘ | příjezd 11.15 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06802. |
www.jrbrno.cz 30.04.2024 01.39 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @