tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 22.23 | Řečkovice | 101 | |
❘ | × 22.24 | Filkukova | x 101 | |
❘ | × 22.25 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 22.26 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 22.27 | Tylova | x 101 | |
❘ | 22.28 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 22.30 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 22.31 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 22.32 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 22.33 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 22.34 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 22.35 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 22.36 | Antonínská | 100 | |
❘ | 22.38 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 22.40 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 22.43 – 22.45 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 22.46 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 22.48 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 22.49 | Václavská | x 100 | |
❘ | 22.51 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 22.53 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 22.54 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 22.55 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 22.57 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 22.59 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 23.00 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 23.02 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | 23.03 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 23.04 | Branka | z 101 | |
❘ | × 23.05 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 23.06 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | 23.08 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 23.09 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | × 23.11 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 23.12 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | příjezd 23.14 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00109. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 07.44 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @