autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 7.10 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 7.11 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 7.12 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 7.13 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 7.14 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 7.15 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 7.17 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 7.19 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 7.22 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 7.23 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 7.23 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 7.26 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 7.27 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 7.28 | Fillova | z 101 | |
❘ | 7.29 | Loosova | x 101 | |
❘ | 7.30 | Haškova | 101 | |
❘ | × 7.32 | Kupkova | z 101 | |
❘ | × 7.33 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 7.34 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 7.35 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 7.36 | Rozárka | z 101 | |
❘ | příjezd 7.37 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05701. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 22.17 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @