autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 5.32 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 5.33 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 5.34 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 5.38 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 5.39 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 5.40 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 5.41 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 5.42 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 5.43 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 5.45 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 5.46 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 5.48 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 5.50 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 5.50 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 5.51 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 5.54 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 5.55 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 5.56 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 5.58 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 6.01 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 6.02 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 6.04 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 6.05 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 6.07 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 6.08 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 6.09 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 6.11 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 6.12 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | 6.13 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 6.14 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 6.15 | Hlavní | z 101 | |
❘ | 6.15 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 6.16 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 6.17 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 6.18 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 6.20 | Jundrov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06701. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @