autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 18.49 | Vranov, smyčka | 310 | |
❘ | × 18.50 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
❘ | × 18.53 | Vranov, myslivna | z 310 | |
❘ | × 18.54 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
❘ | × 18.57 | Útěchov | z 101 | |
❘ | × 18.57 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | × 18.59 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 19.00 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 19.01 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 19.02 | Malinová | z 101 | |
❘ | × 19.04 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 19.04 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 19.05 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 19.06 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 19.07 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 19.08 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 19.10 | Haškova | 101 | |
❘ | × 19.11 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 19.12 | Fillova | z 101 | |
❘ | × 19.13 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 19.14 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 19.17 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 19.18 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 19.20 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 19.22 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 19.24 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 19.24 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 19.26 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 19.27 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 19.29 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 19.30 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05705. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 11.06 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @