autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 17.55 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 17.57 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 17.58 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | 18.00 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | 18.01 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | 18.05 | Škroupova | x 100 | |
❘ | 18.06 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 18.07 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 18.10 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 18.13 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 18.15 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 18.18 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 18.19 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 18.20 | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 18.21 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 18.22 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 18.23 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 18.24 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 18.25 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | 18.26 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 18.29 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 18.30 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 18.32 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 18.33 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 18.34 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 18.36 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 18.37 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | 18.39 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | ❘ | Štursova | z 101 | |
❘ | × 18.41 | Hlavní | z 101 | |
❘ | 18.42 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 18.43 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 18.44 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 18.45 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 18.46 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 18.47 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 18.48 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | 18.50 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 18.51 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 18.53 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 18.54 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 18.56 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | 18.57 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 18.59 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 19.01 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 19.03 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04414. |
www.jrbrno.cz 24.04.2024 13.18 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @