autobus 84 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
84 | odjezd 20.37 | Židenice, Stará osada | 100 | |
❘ | ❘ | Gajdošova | z 100 | |
❘ | × 20.39 | Otakara Ševčíka (Táborská) | x 100 | |
❘ | × 20.40 | Buzkova | x 100 | |
❘ | × 20.41 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 20.42 | Životského | x 100 | |
❘ | × 20.43 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 20.44 | Hladíkova (spojka od Křenové) | z 100 | |
❘ | × 20.45 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 20.47 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | × 20.49 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 20.50 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 20.53 – 20.55 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | |
❘ | × 20.56 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | × 20.56 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 21.00 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 21.01 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 21.02 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 21.02 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 21.03 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 21.04 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 21.05 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 21.06 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 21.07 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 21.08 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 21.09 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 21.10 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 21.12 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 21.13 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | 21.14 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | 21.16 – 21.19 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 21.20 | Královo Pole, nádraží (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 21.21 | Kociánka | x 101 | |
❘ | × 21.22 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 21.23 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 21.23 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | 21.25 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 21.25 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 21.26 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 21.28 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 21.29 | Provazníkova | x 100 | |
❘ | × 21.30 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 21.32 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 21.33 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | příjezd 21.35 | Židenice, Stará osada | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 08413. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 10.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @