autobus 65 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
65 | odjezd 19.18 | Řečkovice, nádraží | 101 | |
❘ | × 19.19 | Kronova | z 101 | |
❘ | 19.21 | Řečkovice, hřbitov | 101 | |
❘ | × 19.22 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | 19.23 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 19.24 | Olšanského | z 101 | |
❘ | × 19.25 | Renčova | z 101 | |
❘ | × 19.26 | Nadační | x 101 | |
❘ | × 19.27 | V Újezdech | z 101 | |
❘ | × 19.27 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 19.28 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 19.29 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | příjezd 19.32 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06506. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.07 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @