tramvaj 10 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
10 | odjezd 11.48 | Komín, smyčka | 101 | |
❘ | 11.49 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 11.50 | Sochorova | z 101 | |
❘ | 11.51 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 11.52 | Mozolky | x 100 | |
❘ | 11.53 | Burianovo náměstí | x 100 | |
❘ | 11.54 | Tábor (Minská) | 100 | |
❘ | 11.56 | Rybkova | x 100 | |
❘ | 11.58 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 11.59 | Grohova | 100 | |
❘ | 12.02 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 12.05 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 12.08 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 12.09 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 12.11 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 12.13 | Životského | x 100 | |
❘ | 12.14 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 12.15 | Židovský hřbitov | z 100 | |
❘ | 12.16 | Krásného | x 100 | |
❘ | 12.18 | Bělohorská | x 101 | |
❘ | × 12.19 | Bílá hora | z 101 | |
❘ | × 12.19 | Líšeňská | z 101 | |
❘ | příjezd 12.21 | Novolíšeňská | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01011. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 23.57 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @