autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 22.32 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 22.34 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 22.35 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 22.37 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | × 22.38 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 22.41 | Škroupova | x 100 | |
❘ | × 22.42 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 22.43 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 22.45 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 22.47 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 22.49 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 22.51 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 22.52 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 22.53 | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | × 22.54 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 22.55 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 22.56 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 22.56 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 22.57 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 22.58 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 23.00 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 23.01 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 23.02 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 23.03 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 23.04 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 23.06 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 23.07 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 23.08 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | ❘ | Štursova | z 101 | |
❘ | × 23.10 | Hlavní | z 101 | |
❘ | příjezd 23.10 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05010. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 06.52 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @