autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 18.02 | Jundrov | 101 | |
❘ | × 18.03 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 18.04 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 18.05 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 18.06 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 18.07 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 18.08 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 18.10 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 18.11 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 18.13 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 18.14 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | × 18.15 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 18.17 | Štefánikova | x 100 | |
❘ | × 18.18 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 18.20 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 18.22 | Reissigova (Sportovní) | z 100 | |
❘ | × 18.23 | Sportovní | z 100 | |
❘ | × 18.24 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 18.25 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 18.27 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | 18.29 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 18.29 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 18.31 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 18.33 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 18.34 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 18.36 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 18.37 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 18.38 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 18.40 | Konopná | x 100 | |
❘ | 18.42 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 18.43 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 18.46 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 18.47 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 18.49 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06709. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 10.18 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @