autobus 64 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
64 | odjezd 16.28 | Chrlice, smyčka | z 101 | |
❘ | 16.29 | Chrlice, nádraží | x 101 | |
❘ | 16.30 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 16.31 | V Rejích | z 101 | |
❘ | × 16.32 | Holásky | z 101 | |
❘ | × 16.33 | V Aleji | z 101 | |
❘ | × 16.34 | Prodloužená | z 101 | |
❘ | × 16.36 | Popelova | z 101 | |
❘ | × 16.37 | Ráječek | z 101 | |
❘ | × 16.39 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 16.40 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 16.42 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | 16.43 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 16.45 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 16.46 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | 16.48 | Masná (Zderadův sloup) | x 100 | |
❘ | 16.50 | Životského | x 100 | |
❘ | 16.51 | Geislerova | x 100 | |
❘ | 16.52 | Buzkova | x 100 | |
❘ | × 16.54 | Mošnova | z 100 | |
❘ | × 16.55 | Jílkova | z 100 | |
❘ | × 16.56 | Uzavřená | z 100 | |
❘ | × 16.56 | Tomáškova | z 100 | |
❘ | 16.58 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
❘ | 17.01 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 17.03 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 17.04 | Podsednická | z 100 | |
❘ | × 17.04 | Kulkova | z 100 | |
❘ | × 17.06 | Zimní I | z 100 | |
❘ | × 17.07 | Zimní II | z 100 | |
❘ | × 17.08 | Depo ČD | z 100 | |
❘ | × 17.08 | Železniční stavitelství | z 100 | |
❘ | × 17.09 | Jarní | z 100 | |
❘ | × 17.09 | Podzimní | z 100 | |
❘ | příjezd 17.11 | Maloměřice, Červený písek | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06411. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 12.12 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @