autobus 406 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
406 | odjezd 5.25 | Ivančice, náměstí | 447 | |
❘ | 5.26 | Ivančice, Oslavanská | 447 | |
❘ | × 5.28 | Ivančice, silo | z 447 | |
❘ | × 5.30 | Oslavany, nádraží | z 447 | |
❘ | 5.32 – 5.33 | Oslavany, aut. st. | 447 | |
❘ | × 5.35 | Oslavany, Permonium | z 447 | |
❘ | 5.36 | Oslavany, Padochov, rozcestí | 436 | |
❘ | 5.42 | Neslovice | 436 | |
❘ | 5.45 | Tetčice, Neslovická | 425 | |
❘ | 5.47 | Tetčice, nádraží | 425 | |
❘ | 5.50 | Rosice, Husova | 425 | |
❘ | × 5.51 | Rosice, STK | z 425 | |
❘ | ❘ | (průjezd zónou 410) | 410 | |
❘ | příjezd 6.04 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, solo2dLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: BDS-BUS, kurz 40601. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 06.44 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @