autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 19.52 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 19.53 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 19.54 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 19.58 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 19.59 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 20.00 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 20.01 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 20.02 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 20.03 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 20.05 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 20.06 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 20.08 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 20.10 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 20.10 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 20.11 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 20.14 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 20.15 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 20.16 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 20.18 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 20.21 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 20.22 | Reissigova | z 100 | |
❘ | × 20.24 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 20.25 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 20.27 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 20.28 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 20.29 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 20.31 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 20.32 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 20.33 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 20.34 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 20.35 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 20.35 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 20.36 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 20.37 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 20.38 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 20.40 | Jundrov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06711. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.57 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @