autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 17.17 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 17.18 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 17.19 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 17.21 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 17.23 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 17.25 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 17.26 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 17.27 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 17.28 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 17.31 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 17.32 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 17.33 | Tichého | z 100 | |
❘ | 17.35 | Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 17.36 | Lerchova | z 100 | |
❘ | × 17.38 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
❘ | × 17.38 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
❘ | × 17.40 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 17.41 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 17.42 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 17.43 | Šárka | z 101 | |
❘ | příjezd 17.45 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06802. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @