trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 16.24 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | |
❘ | × 16.25 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | 16.26 | Lipová | x 100 | |
❘ | 16.27 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 16.28 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 16.29 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 16.30 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 16.32 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 16.33 | Borodinova | z 101 | |
❘ | 16.34 | Glinkova | x 101 | |
❘ | 16.35 | Stamicova | x 101 | |
❘ | 16.37 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 16.38 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 16.38 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 16.39 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | příjezd 16.41 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03706. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.06 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @