tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 14.57 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
❘ | 14.59 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 15.00 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 15.04 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 15.05 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 15.06 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 15.08 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 15.10 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 15.11 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 15.12 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | 15.13 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 15.14 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 15.15 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 15.16 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 15.18 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01108. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.23 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @