autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 9.58 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 9.59 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 10.00 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 10.01 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 10.02 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 10.03 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 10.04 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 10.05 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 10.07 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 10.08 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 10.09 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04606. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @