autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 21.05 | Jundrov | 101 | |
❘ | × 21.06 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 21.06 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 21.07 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 21.08 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 21.09 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 21.10 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 21.11 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 21.12 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 21.14 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 21.15 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | × 21.16 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 21.18 | Štefánikova | x 100 | |
❘ | × 21.19 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 21.20 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 21.22 | Reissigova (Sportovní) | z 100 | |
❘ | × 21.23 | Sportovní | z 100 | |
❘ | × 21.24 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 21.25 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 21.26 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | 21.28 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 21.28 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 21.30 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 21.32 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 21.33 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 21.34 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 21.35 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 21.36 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 21.38 | Konopná | x 100 | |
❘ | 21.40 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 21.41 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 21.44 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 21.45 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 21.47 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06709. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 13.42 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @