autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 6.54 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | 6.55 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | 6.56 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 6.57 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 6.58 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 7.00 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 7.01 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 7.02 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 7.03 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 7.04 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 7.05 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04602. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 02.02 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @