tramvaj 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 7.45 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 7.45 | Semilasso (Kosmova do centra) | 101 | |
❘ | 7.48 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 7.49 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 7.50 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 7.51 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 7.52 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 7.53 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 7.54 | Antonínská | 100 | |
❘ | 7.56 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 7.58 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 8.01 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 8.02 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 8.05 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 8.07 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 8.08 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 8.10 | Celní | 100 | |
❘ | × 8.13 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 8.14 | Běloruská | 101 | |
❘ | 8.15 | Švermova | 101 | |
❘ | 8.16 | Osová | 101 | |
❘ | 8.17 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 8.18 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 8.20 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00605. |
www.jrbrno.cz 25.04.2024 14.03 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @