autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 10.28 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 10.29 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 10.30 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 10.31 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 10.32 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 10.33 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 10.34 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 10.35 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 10.37 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 10.38 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 10.39 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04606. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 22.54 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @