autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 10.03 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 10.04 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 10.06 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 10.07 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 10.08 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 10.10 | Konopná | x 100 | |
❘ | 10.12 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 10.13 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 10.16 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 10.17 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 10.19 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06711. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 05.59 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @