tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 16.26 | Komárov | 101 | |
❘ | 16.27 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 16.28 | Železniční | z 100 | |
❘ | 16.29 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 16.31 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 16.34 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 16.35 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 16.36 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 16.40 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 16.41 | Grohova | 100 | |
❘ | 16.43 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 16.45 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 16.47 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 16.48 | Tererova | x 100 | |
❘ | 16.49 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 16.51 | Skácelova | 101 | |
❘ | 16.52 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 16.53 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 16.55 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01205. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.46 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @