tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 17.07 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
❘ | 17.09 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 17.10 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 17.14 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 17.15 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 17.16 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 17.18 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 17.20 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 17.21 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 17.22 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | 17.23 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 17.24 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 17.25 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 17.26 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 17.28 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01108. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 01.33 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @