autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 11.42 | Jundrov | 101 | |
❘ | × 11.43 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 11.44 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 11.45 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 11.46 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 11.47 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 11.48 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 11.50 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 11.51 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 11.53 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 11.54 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | × 11.55 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 11.57 | Štefánikova | x 100 | |
❘ | × 11.58 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 12.00 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 12.02 | Reissigova (Sportovní) | z 100 | |
❘ | × 12.03 | Sportovní | z 100 | |
❘ | × 12.04 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 12.05 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 12.07 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | 12.09 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 12.09 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 12.11 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 12.13 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 12.14 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 12.16 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 12.17 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 12.18 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 12.20 | Konopná | x 100 | |
❘ | 12.22 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 12.23 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 12.26 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 12.27 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 12.29 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06711. |
www.jrbrno.cz 23.04.2024 08.39 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @