tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 18.04 | Komárov | 101 | |
❘ | 18.05 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 18.06 | Železniční | z 100 | |
❘ | 18.07 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 18.09 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 18.12 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 18.13 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 18.14 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 18.18 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 18.19 | Grohova | 100 | |
❘ | 18.21 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 18.23 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 18.25 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 18.26 | Tererova | x 100 | |
❘ | 18.27 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 18.29 | Skácelova | 101 | |
❘ | 18.30 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 18.31 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 18.33 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01205. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 11.12 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @