autobus 84 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
84 | odjezd 17.18 | Židenice, Stará osada | 100 | |
❘ | × 17.20 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 17.21 | Otakara Ševčíka (Táborská) | x 100 | |
❘ | 17.22 | Buzkova | x 100 | |
❘ | 17.23 | Geislerova | x 100 | |
❘ | 17.24 | Životského | x 100 | |
❘ | 17.26 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 17.27 | Hladíkova (spojka od Křenové) | z 100 | |
❘ | × 17.28 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 17.30 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | 17.33 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | 17.34 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 17.38 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | |
❘ | × 17.39 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | × 17.40 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | 17.44 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 17.46 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 17.47 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 17.47 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 17.48 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 17.50 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 17.52 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 17.53 | Hlavní | z 101 | |
❘ | ❘ | Štursova | z 101 | |
❘ | 17.55 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 17.57 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 17.58 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 18.00 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 18.01 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | 18.02 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | 18.04 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 18.05 | Královo Pole, nádraží (Kosmova) | 101 | |
❘ | 18.07 | Kociánka | x 101 | |
❘ | × 18.08 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 18.09 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 18.10 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | 18.12 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 18.13 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 18.14 | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 18.15 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 18.17 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 18.19 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 18.21 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | příjezd 18.23 | Židenice, Stará osada | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 08417. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 04.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @