autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 11.10 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 11.11 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 11.12 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 11.13 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 11.14 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 11.15 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 11.17 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 11.19 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 11.22 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 11.23 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 11.23 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 11.26 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 11.27 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 11.28 | Fillova | z 101 | |
❘ | 11.29 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 11.30 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05707. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.57 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @