autobus 405 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
405 | odjezd 18.14 | Zastávka u Brna, nádraží | 425 | |
❘ | 18.15 | Zastávka u Brna, Dům zdraví | 425 | |
❘ | × 18.17 | Rosice, ADOSA | z 425 | |
❘ | 18.19 | Rosice, Kamínky | 425 | |
❘ | 18.21 | Rosice, Trávníky | 425 | |
❘ | 18.23 | Rosice, Brněnská | 425 | |
❘ | × 18.24 | Rosice, STK | z 425 | |
❘ | ❘ | (průjezd zónou 410) | 410 | |
❘ | příjezd 18.37 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: autobus, solo, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: ADOSA, kurz 40505. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 22.23 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @