tramvaj 2 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
2 | odjezd 16.56 | Modřice, smyčka | 510 | |
❘ | 16.57 | Modřice, Tyršova | x 510 | |
❘ | × 16.58 | Modřická cihelna | z 101 | |
❘ | × 16.59 | Moravanská | z 101 | |
❘ | × 17.00 | Moravanské lány | z 101 | |
❘ | 17.02 | Ořechovská | x 101 | |
❘ | 17.03 | Bohunická | x 101 | |
❘ | 17.05 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
❘ | 17.06 | Hluboká | x 100 | |
❘ | 17.08 | Celní | 100 | |
❘ | 17.09 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 17.11 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 17.13 | Václavská | x 100 | |
❘ | 17.14 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 17.17 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 17.19 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 17.21 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
❘ | 17.23 | Körnerova | x 100 | |
❘ | 17.25 | Tkalcovská | x 100 | |
❘ | 17.27 | Vojenská nemocnice | x 100 | |
❘ | 17.28 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
❘ | příjezd 17.30 | Židenice, Stará osada | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00205. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 12.47 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @