trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 7.34 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | |
❘ | × 7.35 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | 7.36 | Lipová | x 100 | |
❘ | 7.37 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 7.38 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 7.39 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 7.40 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 7.42 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 7.43 | Borodinova | z 101 | |
❘ | 7.44 | Glinkova | x 101 | |
❘ | 7.45 | Stamicova | x 101 | |
❘ | 7.47 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 7.48 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 7.48 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 7.49 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | příjezd 7.51 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03707. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 07.44 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @