autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 21.02 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 21.04 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 21.05 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 21.07 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | × 21.08 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 21.11 | Škroupova | x 100 | |
❘ | × 21.12 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 21.13 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 21.15 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 21.17 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 21.19 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 21.20 | Merhautova | x 100 | |
❘ | × 21.21 | Provazníkova | x 100 | |
❘ | × 21.22 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 21.23 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 21.24 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 21.25 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 21.26 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 21.26 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 21.27 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 21.28 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 21.30 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 21.31 – 21.33 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 21.34 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 21.35 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 21.36 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 21.38 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 21.39 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 21.40 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 21.41 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 21.42 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 21.42 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 21.43 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 21.44 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 21.45 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 21.46 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 21.47 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 21.48 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 21.49 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 21.50 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 21.52 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 21.53 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 21.54 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | × 21.55 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 21.57 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 21.59 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 22.01 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05203. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 13.37 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @