autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 15.42 | Jundrov | 101 | |
❘ | 15.43 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 15.44 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 15.46 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 15.47 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 15.48 | Štursova | z 101 | |
❘ | 15.49 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 15.51 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 15.52 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 15.54 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 15.55 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | 15.56 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 15.57 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 15.58 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 15.59 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 16.01 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 16.03 | Reissigova (Sportovní) | z 100 | |
❘ | × 16.05 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 16.07 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 16.08 | Schodová | z 100 | |
❘ | 16.10 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | 16.12 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 16.12 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 16.14 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 16.17 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 16.18 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 16.20 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 16.21 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 16.22 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | 16.24 | Konopná | x 100 | |
❘ | 16.26 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 16.27 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 16.31 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 16.32 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 16.34 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06713. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.58 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @