trolejbus 33 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
33 | odjezd 6.03 | Hlavní nádraží (smyčka u Grandu) | 100 | |
❘ | 6.04 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 6.05 | Masná (Zderadův sloup) | x 100 | |
❘ | 6.07 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | 6.08 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 6.09 | Olomoucká, u školy | z 101 | |
❘ | × 6.10 | Staré letiště | z 101 | |
❘ | 6.12 | Černovičky (▸ Hviezdoslavova) | x 101 | |
❘ | × 6.13 | Vozovna Slatina (Hviezdoslavova) | z 101 | |
❘ | 6.14 | Hviezdoslavova | x 101 | |
❘ | 6.15 | Langrova | x 101 | |
❘ | 6.16 | Mikulčická | x 101 | |
❘ | 6.17 | Kroměřížská | x 101 | |
❘ | příjezd 6.19 | Slatina, sídliště (Mikulčická) | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03305. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @