trolejbus 33 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
33 | odjezd 6.49 | Slatina, sídliště (Mikulčická) | z 101 | |
❘ | 6.49 | Kroměřížská | x 101 | |
❘ | 6.50 | Mikulčická | x 101 | |
❘ | 6.51 | Langrova | x 101 | |
❘ | 6.52 | Hviezdoslavova | x 101 | |
❘ | × 6.53 | Vozovna Slatina (Hviezdoslavova) | z 101 | |
❘ | 6.55 | Černovičky (▸ Olomoucká) | x 101 | |
❘ | × 6.56 | Staré letiště | z 101 | |
❘ | × 6.57 | Olomoucká, u školy | z 101 | |
❘ | 6.59 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | 7.01 | Životského (Olomoucká, pod mostem) | x 100 | |
❘ | 7.03 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 7.04 | Vlhká | x 100 | |
❘ | příjezd 7.07 | Hlavní nádraží (smyčka u Grandu) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03305. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.08 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @