autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 15.44 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 15.45 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 15.46 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 15.47 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 15.48 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 15.49 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 15.51 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 15.53 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 15.56 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 15.57 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 15.57 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 16.00 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 16.01 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 16.02 | Fillova | z 101 | |
❘ | 16.03 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 16.04 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05707. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 12.13 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @